"A fák legjobb barátja"

kollázs pályázat eredménye

1. helyezett:

Óvoda Város Csoport Felkészítő pedagógus
Cső Utcai Óvoda Szeged Katicabogár Gazsiné Szűcs Evelin Kondacs Jánosné

 

A zsűri kiemelte a következő munkákat:

 

Óvoda Város Csoport Felkészítő pedagógus
"Cika Jova Zmaj" Iskoláskor előtti Intézmény Ada (Szerbia) Pillangó Horváth Éva
Móricz Zsigmond Utcai Óvoda Mindszent Süni Magony Judit Hegedűs Tímea
Pertesi Utcai Óvoda Szeged Mackó Kocsis Ferencné
Tarjáni Óvoda Szeged Virág Rákos Zoltánné
Tiszaparti Óvoda Szeged Kipp Kopp Lakatos Katalin
Toldy Utcai Óvoda Szeged T/5 csoport Jeneiné Skultéti Angéla Ollári Gáborné
Tünde Téri Óvoda Szeged Mókus, Napocska, Százszorszép Király Katalin
Újvidéki Utcai Óvoda Szeged Micimackó Körmendi Antalné
Vedres Utcai Óvoda Szeged Katica nagy Márton Gézáné

 

Emléklapot kaptak:

 


Óvoda Város Csoport Felkészítő pedagógus
1. "Cika Jova Zmaj" Iskoláskor előtti Intézmény Ada (Szerbia) Zümmögő nagy Nagy Mónika
2. 5-ös számú Óvoda Kézdivásárhely (Románia) Katicabogár Cserei Izabella
3. Bérkert Utcai Óvoda Szeged Méhecske Kincsesné Tóth Zsuzsanna
4. Cső Utcai Óvoda Szeged Maci vegyes Szabóné Nagy-György Erzsébet Sárdi Andrea
5. Cső Utcai Óvoda Szeged Pillangó Kecskés Emese Várnagy Elemérné
6. Cső Utcai Óvoda Szeged Pingvin Szabóné Tokai Anett Gáborné Forgó Éva
7. Cső Utcai Óvoda Szeged Fürge nyuszi Horváthné Kiss Anna
8. Cső Utcai Óvoda Szeged Cica nagy Takács Erzsébet Kálmán Szilvia
9. Cső Utcai Óvoda Szeged Bölcs Bagoly Révész Edina
10. Cső Utcai Óvoda Szeged Bárány Kővágó Zsuzsanna
11. Domaszék Röszke ÁMK Százholdas Pagony Óvoda Röszke Napraforgó
12. Domaszék Röszke ÁMK Százholdas Pagony Óvoda Röszke Micimackó
13. Földmíves Utcai Óvoda Szeged Csipet csapat Vegyes Gazdagné Ábrahám Ágota Papdi Józsefné
14. Garam Utcai Óvoda Szeged Napraforgó Pócsik Katalin Padala Szilvia
15. Hajnóczy Utcai Óvoda Szeged Kisvakond Szögi Lászlóné Erdősi Nándorné
16. Hajnóczy Utcai Óvoda Szeged Süni Batkiné Márton Tünde Kálmán Zita
17. Hunyadi Téri Óvoda Szeged Törpikék-Patuljci Szerb Dukic Stantic Natália
18. Hunyadi Téri Óvoda Szeged Katica Rutai Istvánné
19. Jerney Utcai Óvoda Szeged Csiga Nagyné Berényi Éva
20. Jerney Utcai Óvoda Szeged Manó Czuthné Laczkó Anikó
21. Károlyi Óvoda és Bölcsőde Mindszent Szivárvány
22. Károlyi Óvoda és Bölcsőde Mindszent Ficánka
23. Katona József Utcai Óvoda Szeged Méhecske Bódi Gáborné
24. Magyar Utcai Óvoda Szeged Zsebibaba csoport
25. Magyar Utcai Óvoda Szeged Katica Szabó Anikó
26. Malom Utcai Óvoda Hódmezővásárhely Nagycsoport Lukácsné Becsei Éva Hegedűs Edit
27. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Román csoport Fekere Mária Rusli Monica
28. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Csizmás Kandúr nagy Kovács Kinga Áda Izabella
29. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Micimackó Mike Réka Barabás Margit
30. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Kis Majzi Ildikó Barthó zelinda
31. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Középső Deák Katalin Bíró Mónika
32. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Csigabiga Benkő Krisztina Fésűs Hilda
33. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Középső Mike Rozália Debreczi Katalin
34. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Előkészítő Szotyori Enikő Borcsa Mária
35. Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely (Románia) Méhecske Kovács Tünde Szakács Judit
36. Mars Téri Óvoda Szeged Micimackó Mészáros Éva
37. Mars Téri Óvoda Szeged Bóbita Boros Ildikó
38. Mars Téri Óvoda Szeged Napsugár Lelekesné Kovács Edina
39. Mars Téri Óvoda Szeged Bambi Papp Béláné
40. Nádor Utcai Óvoda Szeged Süni Karácsonyiné Börcsök Edit
41. Negyvesnyolcas Utcai Óvoda Szeged Süni Török Ferencné Peták Angéla
42. Negyvesnyolcas Utcai Óvoda Szeged Micimackó Tapodiné Bernát Irén
43. Petőfi Telepi Óvoda Szeged Manó Mágori Anikó Farkas Mariann
44. Pick Alapítványi Óvoda Szeged Kis Antalné Fleisz Rita
45. Sás Utcai Óvoda Szeged Napocska Nagyné Zahorán Teréz Germán Mária
46. Sás Utcai Óvoda Szeged Manó Pécsváradi Katalin Balogh Mária
47. SZKTT Móra Ferenc Csicsergő Deszk Bölcs Bagoly Horváthné Nagy Gizella Gyihor Gabriella
48. SZKTT Móra Ferenc Csicsergő Deszk Micimackó Motyovszkiné V. Mária Kituljak Ágnes
49. SZKTT Szatymazi Óvoda Szatymaz Mókus Dohány Tamásné
50. SZKTT Szatymazi Óvoda Szatymaz Süni Dohar Magdolna
51. SZKTT Szatymazi Óvoda Szatymaz Méhecske Kovácsné Farkas Ildikó
52. SZKTT Szatymazi Óvoda Szatymaz Katica Bányai Valéria Kapásné György Rita
53. Temesvári Körúti Óvoda Szeged Pillangó Lévai Tamásné Mészárosné Tóth Ágnes
54. Temesvári Körúti Óvoda Szeged Mocorgó Monostoriné Való Gabriella Szitás Eszter
55. Temesvári Körúti Óvoda Szeged Süni Gál Viktorné Págerné Ottlik Julianna
56. Temesvári Körúti Óvoda Szeged Katica Erdélyi Ferencné Kiss Tamásné
57. Temesvári Körúti Óvoda Szeged Katica Erdélyi Ferencné Kiss Tamásné
58. Vasút a Gyermekekért Alapítványi Óvoda Szeged Középső
59. Vasút a Gyermekekért Alapítványi Óvoda Szeged Nagycsoport
60. Vasút a Gyermekekért Alapítványi Óvoda Szeged Kis Szécsi Bernadett Császár Kata
61. Vedres Utcai Óvoda Szeged Kipp Kopp
62. Vedres Utcai Óvoda Szeged Nyitnikék
63. Vedres Utcai Óvoda Szeged Fülesbagoly
64. SZKTT Pipacs Óvoda Sándorfalva Csiga Máriné Balogh Anasztázia, Takács Terézia
65. SZKTT Pipacs Óvoda Sándorfalva Halacska Pataki Ildikó, Molnárné Zónai Erika
66. SZKTT Pipacs Óvoda Sándorfalva Süni csoport Grezsa Gáborné, Fodor Magdolna
67. SZKTT Pipacs Óvoda Sándorfalva Méhecske Francia Ida, Garami Enikő
68. SZTE Juhász Gyula Gyakorló Óvoda Szeged Bölcs Bagoly Kostyál Károly
69. Óvodapedagógus hallgató Szeged I. évf. Gál Anna

vissza a címoldalra



E-mail:
Jelszó:
 Regisztráció
Elfelejtett jelszó
 
 
Nincs szavazás feltöltve
 


kisrigofeszek.lapunk.hu címoldaláraLap tetejéreOldaltérkép
ingyen honlap
Powered by lapunk.hu